"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Powstanie sequel Niezniszczalnych? 1

Jeden z producentów filmu NiezniszczalniAvi Lerner, w niedawno udzielonym wywiadzie poinformował, że nie wyklucza powstania sequela tej produkcji. Trwają już pierwsze pracę nad ewentualną kontynuacją, jednak wszystko będzie zależało od tego, jaki wynik finansowy osiągnie ta produkcja.

Kadr z filmu Niezniszczalni (2010)

Film Niezniszczalni w reżyserii Sylvestra Stallone zadebiutuje na ekranach amerykańskich kin już jutro. Po weekendzie wiele już będzie wiadomo, przede wszystkim to czy kino akcji rodem z lat 80-tych wciąż może być jeszcze popularne. Studio Lionsgate poinformowało, iż liczy na debiut w wysokości 25 – 27 mln $. Większość analityków przewiduje, że widzowie raczej chętnie pójdą na tą produkcję.

Niezniszczalni to obraz opowiadający o grupie najemników zatrudnionych do infiltracji południowoamerykańskiego kraju w celu detronizacji bezwzględnego dyktatora. Już na początku misji przekonują się oni, że nie wszystko w misji jest tym, czym wydawało się być, znajdują się w niebezpiecznej sieci zdrady i manipulacji. Gdy misji zagraża klęska a w cenę wchodzą życia niewinnych, najemnicy stają przed zadaniem, z którego ta banda braci może nie wyjść cało.

W polskich kinach obraz pojawi się już 20 sierpnia.

Źrodło: www.hollywoodreporter.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…