Międzynarodowa zapowiedź Resident Evil 4 0

Pojawił się międzynarodowy trailer czwartej części serii, która została luźno oparta o kultową grę Resident Evil. Za scenariusz i reżyserię odpowiada twórca pierwszej części, Paul W.S. Anderson.

Resident Evil: Afterlife

Główną rolę gra oczywiście Mila Jovovich. Wart odnotowania jest fakt, że obraz jest kręcony w 3-D przy pomocy kamer Jamesa Camerona użytych w Avatarze.

Resident Evil: Afterlife rozgrywa się w kilka dni po wydarzeniach znanych z części trzeciej. W świecie spustoszonym przez wirus zamieniający ofiary w żywe trupy, Alice kontynuuje swoją podróż. Bohaterka odnajduje ocalałych ludzi i stara się zapewnić im bezpieczeństwo. Gdy walka na śmierć i życie z korporacją Umbrella sięga szczytu, Alice otrzymuje pomoc od starego przyjaciela. Nowy przywódca, który obiecuje bezpieczną przystań, wiedzie ocalałych do Los Angeles. Jednak miasto okazuje się być oblegane przez tysiące zombie. Alice i jej towarzysze znajdują się o krok od śmiertelnej pułapki…

Premiera w Polsce 10 września tego roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Barbarka88Rz

w tym przypadku nie mam dużych wymagań, poprzednie części nie były złe, to myślę że i ta będzie znośna. byle była Mila Jovovich:-)

Asmodeusz

hm, nic nowego czego wczesniej nie było w nim nie ma, a nawet powiem, że mniej więc nie ma co robic z tego artykułu

Proszę czekać…