Spoilery o Wojnach Klonów 0

Podczas trwania panelu The Clone Wars Revealed wyjawiono masę ciekawych i nowych informacji o trzecim sezonie serialu Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów.

Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów

Niektóre mogą fanów ucieszyć, inne zasmucić. Wiele jest spoilerowych, ale wszystko zapowiada się niesamowicie ciekawie. Zapraszamy do lektury!

CZYTAJĄC TEN TEKST CZUJESZ SIĘ OSTRZEŻONY TYM, IŻ ZAWIERA MASĘ SPOILERÓW NA TEMAT TRZECIEGO SEZONU SERIALU

Na początek przedstawiono nową postać w serialu, którą zobaczymy aż w czterech odcinkach. Ma być to Zabrak imieniem Savage Opress, który jest… bratem Dartha Maula. Ma trenować pod czujnym okiem hrabiego Dooku. Pojawi się w odcinkach poświęconych postaci Asasji Ventress, która teraz będzie walczyć o swoje dobre imię. Sidious nie traktuje jej poważnie. Zaczyna nawet zdawać sobie sprawę, że jest wystarczająco silna, aby zagrozić Dooku i jemu.

Podczas widowiskowej bitwy o Kamino mamy zobaczyć po raz pierwszy Aqua Droidy. Samą planetę będziemy mogli również zobaczyć w promieniach słońca. Dla przypomnienia, zawsze pokazywana była w nocy i w deszczu.

W jednym z klipów pokazano Ventress wychodzącą ranną ze statku na rzekomo swojej planecie (słynna Dathomira). Pojawia się kilka Nocnych Sióstr. Jedna z nich mówi, "nie lubimy obcych" i ruszają do ataku. Potem słyszymy głos przywódczyni, "Stójcie, ona jest jedną z nas. Zabierzcie ją do wioski". Asaji szepcze "matko" i pada nieprzytomna w jej ramionach.

Filoni zdradza, że Dathomira, którą fani dobrze znają z książek, będzie bardzo ważną planetą w nadchodzącym sezonie. Nocna Siostra, którą Ventress nazwała matką, to Talzen i jest "duchową matką" wszystkich sióstr w swoim otoczeniu.

Twórcy zdradzili również, że chcą pokazać, co tak naprawdę potrafi hrabia Dooku. W jednym z klipów można było zobaczyć jego pojedynek z trzema skrytobójcami.

Trzeci sezon będzie kręcić się wokół tego, czego efekty widzieliśmy w "Zemście Sithów". Emocjonalny i polityczny upadek Jedi. Dowiemy się również co oznacza "równowaga Mocy" i czym jest dla Anakina bycie wybrańcem.

Mówiono trochę również o Savage`u i dodano, że nie mógł być czerwono-czarny, bo widz mógłby go mylić z Maulem, dlatego jest żółto-czarny. Zabrak jest groźny i należy na niego uważać.

Dowiedzieliśmy się również, że będzie dużo smaczków w postaci nawiązań do Starej Trylogii. Poniżej klipy "nagrywane kamerami" na miejscu i też jeden zwiastun dość widowiskowy. Na pewno jak pojawi się w lepszej kopii, umieścimy go od razu. Zapraszamy do oglądania.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…