Nadchodzi drugi sezon Czystej krwi! 0

Czy jesteś gotowy na świeżą krew? CZYSTA KREW Sezon 2. Na DVD już od 17. września! 2-gi sezon serialu uhonorowanego Złotym Globem i nagrodą Emmy. Doskonały opowieść o miłości, zbrodni i… wampirach. W roli głównej uhonorowana Oscarem® Anna Paquin. Nowe bohaterowie, nowe przygody, jeszcze więcej wampirów i jeszcze więcej akcji.

Czysta krew

Tego wszystkiego możecie oczekiwać po drugim sezonie Czystej krwi – jednej z najgorętszych produkcji telewizyjnych ostatnich lat. Serial ma już na swoim koncie Złoty Glob i nagrodę Emmy, a jego twórcy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Galapagos Films z dumą przedstawia wydanie DVD drugiego sezonu Czystej krwi – wyjątkowej produkcji telewizji HBO.

Wynalezienie syntetycznej krwi wywołało na świecie prawdziwą rewolucję. Okazało się bowiem, że od wieków pomiędzy ludźmi żyją wampiry, które zmęczone ukrywaniem się mogą wreszcie wyjść z cienia. Wierzą, że teraz – kiedy swój apetyt mogą zaspokoić napojem o nazwie Czysta krew – będą wiodły normalne życie w świecie, którego kiedyś były częścią. Niestety, nie wszystkim się to podoba. W ludzkim i wampirzym światku zaczyna wrzeć…

W takiej rzeczywistości żyją główni bohaterowie serialu: 25-letnia Sookie Stackhouse (Anna Paquin) – skromna dziewczyna z Południa i… telepatka słysząca myśli innych ludzi oraz 173-letni wampir Bill Compton (Stephen Moyer). Ich przypadkowe spotkanie staje się początkiem wielkiej miłości, która nie podoba się ani ludziom, a krwiopijcom, jednak wszyscy starają się kochanków wykorzystać do swoich celów.

Jednym z wampirów zdających sobie sprawę z mocy Sookie jest Eric Northman (Alexander Skarsgard) – bezpośredni przełożony Billa. Wampir prosi dziewczynę i jej kochanka by udali się do Dallas i spróbowali odszukać Godrica (Allan Hyde) – jednego z najstarszych i najpotężniejszych krwiopijców. Godric zaginął w tajemniczych okolicznościach, a wiele wskazuje na to, że został porwany przez walczącego z wampirami Bractwo Słońca – tajemnicze stowarzyszenie, którego członkiem jest Jason Stackhouse (Ryan Kwanten) – rodzony brat Sookie. Jak zakończy się spotkanie rodzeństwa?

Tymczasem w Bon Temps Sam Merlotte (Sam Trammell) obdarzony mocą zmieniania kształtów poznaje kobietę (Ashley Jones) posiadającą podobne jak on umiejętności. Parę łączy gwałtowne uczucie. Czy Sam zapomni wreszcie o Sookie i znajdzie szczęście w ramionach innej kobiety?

Z kolei tajemnicza Maryann Forrester (Michelle Forbes) – kobieta, która odegrała ważną rolę w życiu Sama, coraz bardziej dominuje nad całkowicie jej podporządkowaną Tarą Thornton (Rutina Wesley). Co gorsza, Maryann okazuje się być menadą – starożytną i potężną boginią. Czy Tara wyjdzie cało ze spotkania z nią?

DRUGI SEZON SERIALU CZYSTA KREW TO JESZCZE WIĘCEJ EMOCJI, WAMPIRÓW I NAMIĘTNOŚCI!

Drugi sezon serialu został przyjęty przez krytyków jeszcze lepiej niż pierwszy. Jestem podekscytowany mogąc Was poinformować, że w tym sezonie jest jeszcze więcej krwi, tortur, morderstw i intryg niż w pierwszym – pisał po premierze rozentuzjazmowany krytyk opiniotwórczego dziennika The New York Post.

Podobne zachwyty ukazały się na łamach New York Magazine, gdzie chwalono serial za umiejętne i inteligentne połączenie horroru, opowieści o miłości i kryminału.

Serial przyciągnął przed telewizory za oceanem miliony widzów. Pierwszy odcinek drugiego sezonu Czystej krwi oglądało w Stanach 3,7 mln osób, co dało mu status drugiej najchętniej oglądanej produkcji telewizji HBO. Pierwsze miejsce od lat należy do finałowego odcinka kultowej Rodziny Soprano, także produkcji HBO. W sumie – razem z powtórkami – pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu obejrzało w USA ponad 5 milionów widzów.

Oczywiście te wyniki zobowiązują. Jeszcze podczas emisji odcinków na antenie szefowie telewizji HBO podjęli decyzję o produkcji sezonu trzeciego serialu. Pierwszy odcinek tej serii w USA miał swoją premierę 13. czerwca 2010 roku.

Drugi sezon już 17 wrześniaDrugi sezon już 17 września

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…