Czy Nicole Kidman zachwyci ? 0

Nowa rola, jeszcze niezatytuowanego nowego filmu, w którą wcieli się piękna Nicole Kodman narazie owiana jest tajemnicą.

Scenariusz do filmu napisze Simon Kinber, który jest m.in twórcą scenariusza do filmu “Mr.& Mrs.Smith. Miejmy nadzieje, że oprócz walorów wizualnych zobaczymy dobrą grę aktorki, tak jak to miało miejsce np. w filmie “Inni”.

Nickol Kidman / bihnetNickol Kidman / bihnet

Film sfinansuje wytwórnia Regency Enterprises i 20th Century Fox natomiast aktorka oprócz wcielenia się w główną rolę, czuwać będzie także nad produkcją thrillera gdyż jednym z producentów jest należace do Kidman studio Blueprint Films.

Prawdopodobnie film utrzymany będzie w klimacie szpiegowskim, jednak czy romantyczna Nicole z filmu Czarownica “ będzie umiała się wcielić w rolę agenta Jasona Bourne’a dobrze nam znanego z “Tożsamość Bourne’a” wie tylko Simon Kinberg, który najprawdopodobniej właśnie tego typu rolę przewidział dla odtwórczyni.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

jot67

nie wierze by wyszlo z tego cos dobrego xD sequele naprawde dobrych filmow sa srednie, slabe… a nagiego instynktu? czym ciekawym moze nas zaskoczyc slynna erotomenka rokladajaca szeroko nogi? :P

Proszę czekać…