"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Thornton chce być Mikołajem 0

Aktor Billy Bob Thornton (Informers) udzielił ostatnio wywiadu, podczas którego poinformował, że chętnie pojawiłby się w kontynuacji czarnej komedii z 2003 roku pt. Zły Mikołaj. To kolejna informacja o tym, że studio rozważa możliwość nakręcenie sequela.

Billy Bob Thornton w filmie Eagle Eye (2008)

Pierwsze plany nakręcenia sequela pojawiły się już blisko 3 lata temu. Wtedy jednak etap pre-produkcji zakończył się po otrzymaniu scenariusza. Plotka głosi, iż producentom nie spodobał się teks, więc postanowili odłożyć go na później.

Przypomnijmy, że fabuła filmu Zły Mikołaj toczyła się wokół dwóch oszustów i złodziei. Rytm życia Willy’ego i Marcusa wyznaczają kolejne święta Bożego Narodzenia. Jest to czas, kiedy tłumy ludzi robi świąteczne zakupy i zostawia całą swoją gotówkę w kasach sklepów. Willy i Marcus pracują, więc w dzień jako Św. Mikołaj i jego mały pomocnik elf, a wieczorem obrabiają sklepy. Kiedy jednak podczas pewnych świąt Willy poznaje małego chłopca, który mieszka razem z babcią i kelnerkę, która uwielbia kochać się z mężczyznami w stroju Mikołaja, jego pozbawione sensu życie zacznie nabierać rozpędu.

Obraz, którego budżet wyniósł 23 mln $ zarobił w kinach na całym świecie blisko 76,5 mln $.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…