"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Zobacz Emmę Watson nie jako Hermionę 2

Dzisiaj w sieci pojawiło się drugie oficjalne zdjęcie promujące film Simona Curtisa pt. My Week with Marilyn. Na fotografii jest okazja do obejrzenia Emmy Watson wcielającej się w rolę Lucy – jednej z drugoplanowych bohaterek tej produkcji. To ciekawa okazja do zobaczenia aktorki grającej kogoś innego, niż Hermionę.

Emma Watson w filmie My Week with Marilyn (2011)

My Week with Marilyn oparty jest na biograficznej opowieści autorstwa Colina Clarka. Ten w 1957 roku został zatrudniony jako trzeci reżyser filmu Książę i aktoreczka. Reżyser produkcji Laurence Olivier powierzył mu opiekę nad Marlin Monroe, która na kilka miesięcy musiała zamieszkać w Londynie.

W głównych rolach występują: Kenneth Branagh (gra legendarnego aktora i reżysera Laurence’a Olivier), Michelle Williams (gra Marlin Monroe), Eddie Redmayne (gra Colina Clarka). W pozostałych rolach grają: Emma Watson, Judi Dench, Dominic Cooper, Derek Jacobi i Julia Ormond.

Zobacz zdjęcie:

Zdjęcie promujące film My Week with MarilynZdjęcie promujące film My Week with Marilyn

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Trikster

Mam nadzieję, że wszyscy się mylimy. :D

Santanico

no to jest przekleństwo takich produkcji – tak samo jest z kolesiem który gra Edwarda w "Zmierzchu" i Zaciem Efronem po HSM

karamija

I tak mi się wydaje, że wszystkie dzieciaki z Harrego będą postrzegane przez pryzmat tej produkcji. Ale może się mylę…

Proszę czekać…