Koniec przygód Danny'ego Oceana 0

Obraz Ocean's Thirteen będzie ostatnim z serii. Tak przynajmniej twierdzą reżyser Steven Soderbergh i George Clooney.

Ocean's Thirteen to już trzeci film opowiadający o szajce złodziei dowodzonej przez Danny'ego Oceana. Tym razem panowie pojawią się w Europie. Oprócz znanych z dwóch części George'a Clooneya, Brada Pitta, Matta Damona, Dona Cheadle czy Caseya Afflecka w produkcji pojawią się również Al Pacino i Ellen Barkin.

Kadr z filmu Ocean's Eleven: Ryzykowna gra 2001Kadr z filmu Ocean's Eleven: Ryzykowna gra 2001

- Było mi naprawdę smutno, gdy kręciliśmy ostatnią scenę – mówi Steven Soderbergh. – Nie wiem czy jeszcze będę realizował komercyjne filmy. Z pewnością nie spotkam się już z tą ekipą.

Podczas tej samej konferencji dotyczącej obrazu The Good German, George Clooney powiedział, że do ponownego zagrania szefa złodziejskiej szajki mógłby zmusić go tylko brak pracy.

- Może za 10 lat, gdy nie będę miał propozycji zastanowię się nad tym – mówi Clooney. – W tej chwili z pewnością nie planujemy kolejnej części.

Fabuła pierwszej części filmu przedstawia się następująco: Nie minęły jeszcze 24 godziny od chwili warunkowego zwolnienia z więzienia New Jersey, gdy Danny Ocean obmyśla już swój kolejny wielki skok. Jak zwykle, przestrzega trzech reguł – nikt nie zostaje ranny, kradnie tylko tym, którzy na to zasługują i działa tak, jakby nie miał nic do stracenia. Mówiąc krótko, Danny planuje najbardziej skomplikowany i wymyślny w historii skok na kasyno. Wybiera on zespół 11 specjalistów. Razem spróbują ukraść ponad 150 milionów dolarów z trzech kasyn należących do Terry’ego Benedicta, eleganckiego, bezwzględnego typa, który – tak się dziwnie składa – jest właśnie z byłą żoną Danny’ego, Tess.

Obraz Ocean's Thirteen trafi do polskich kin 22 czerwca 2007 roku.

megafon.pl / fdb.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…