Pewnego razu w Rzymie - wyniki 2

FDB.pl i dystrybutor CDProjekt.pl zapraszają do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są egzemplarze komedii romantycznej Pewnego razu w Rzymie na Blu-ray!

Pewnego razu w Rzymie

W obsadzie komedii znalazły się takie osoby jak Kristen Bell, Josh Duhamel, Will Arnett, Danny DeVito, Anjelica Huston i Jon Heder.

Niemająca dotąd szczęścia w miłości Beth (Kristen Bell), odnosząca sukcesy kuratorka z Nowego Jorku, jedzie do Rzymu na ślub siostry. Na miejscu zakochuje się w jednym z gości, uroczym reporterze Nicku (Josh Duhamel), wydaje się jednak, że jej zauroczenie pozostaje nieodwzajemnione. W akcie buntu rozczarowana Beth wyjmuje monety z rzymskiej fontanny miłości, nie zdając sobie sprawy z magicznych skutków swojego czynu. Wkrótce z zaskoczeniem zauważa, że zaczęła wzbudzać namiętne uczucia w coraz większej liczbie przezabawnych i zdecydowanie nieodpowiednich zalotników…

Co należy zrobić?

Odpowiedz na proste pytanie – Kristen Bell największą sławę zdobyła dzięki serialowi telewizyjnemu. Podaj jego tytuł.

Veronica Mars.

Film na Blu-ray otrzymują:
Magdalena Pacer

Renata Farbaniec

Regulamin konkursu:

1. W konkursie może także brać udział niezarejestrowany czytelnik.
2. W treści, poza odpowiedzią, wystarczy podać kontakt w postaci maila.
3. Prosimy pamiętać, by w dniu ogłoszenia wyników sprawdzić maila. Wszystkich zwycięzców powiadamiamy drogą mailową, prosząc o dane kontaktowe do wysyłki nagrody.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…