Nocny Burmistrz - wyniki! 2

Portal FDB.pl i wydawnictwa Mag zapraszają do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są egzemplarze nowej książki fantasy autorstwa Kate Griffin pt. Nocny Burmistrz.

Nocny Burmistrz

Ludzie mówią, że jeśli kruki kiedykolwiek opuszczą londyńską Tower, budynek runie i królestwo upadnie. Tak się składa, że nie jest to dalekie od prawdy…

O czym opowiada książka?

Magiczne osłony broniące miasta padają jedna po drugiej: Londyński Mur sprofanowano tajemniczym graffiti, kruki z Tower znaleziono martwe, Londyński Kamień zniszczono. To nie są dobre wieści. Wszystkie te nadprzyrodzone osłony – mieszanka międzynarodowych atrakcji turystycznych i zapomnianych legend miejskich – składały się na potężną magiczną tarczę, broniącą Londynu przed… no właśnie, pytanie brzmi: przed czym? Co mogłoby być aż tak potężne, by zagrozić całemu miastu?

Choć rozsądek radziłby tego nie robić, wskrzeszony czarnoksiężnik Matthew Swift pozna odpowiedź na to pytanie. I jeśli szczęście się do niego uśmiechnie, może pożyje wystarczająco długo, by coś w tej sprawie zrobić.

Co należy zrobić?

Jak naprawdę nazywa się autorka książki pt. Nocny Burmistrz?

Catherine Webb.

Książki otrzymują:
Anna Ś.
Kazimiera S.
Piotr K.

Regulamin konkursu:

1. W konkursie może także brać udział niezarejestrowany czytelnik.
2. W treści, poza odpowiedzią, wystarczy podać kontakt w postaci maila.
3. Prosimy pamiętać, by w dniu ogłoszenia wyników sprawdzić maila. Wszystkich zwycięzców powiadamiamy drogą mailową, prosząc o dane kontaktowe do wysyłki nagrody.

Nocny BurmistrzNocny Burmistrz

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…