Filmy na życzenie od dzisiaj w n 0

Usługa VOD – filmy i programy na życzenie w telewizji nowej generacji n jest już aktywna. Od dziś widzowie posiadający nbox HDTV recorder mają na wyciągnięcie ręki najnowsze produkcje hollywoodzkie i europejskie.

W ofercie VOD znajduje się cały przekrój propozycji filmowych, od światowej kinematografii z najwyższej półki, poprzez niezależne kino europejskie, aż po najdroższe hollywoodzkie produkcje i projekty polskie. VOD to 10 premierowych pozycji w miesiącu, a w ciągu roku biblioteka licząca zbiór ok. 300 filmów i programów.

Dzięki n widz nie musi czekać na propozycję programową kanałów. Sam może zadecydować co i kiedy będzie oglądał. Usługa VOD telewizji nowej generacji n rewolucjonizuje sposób oglądania telewizji. Dzięki niej ogromna biblioteka filmów jest dostępna w każdym momencie. Nie trzeba już niecierpliwie czekać aż ciekawy film pojawi się w programie, teraz wystarczy go ściągnąć na twardy dysk nbox recordera. Kolejną ogromną zaletą VOD w n jest to, że cały miesiąc hitów filmowych i seriali można mieć już za jedyne 30 zł.

Wybrane tytuły:

Statyści (2006)
Do Konina przyjeżdża chińska ekipa filmowa. Chińczycy wybrali Polskę, bo – ich zdaniem – to najbardziej ponury kraj Europy, a oni zamierzają właśnie nakręcić posępny melodramat zatytułowany Smutny wiatr w trzcinach. Azjatycka ekipa filmowa poszukuje więc w Koninie statystów o… smutnym wyrazie twarzy. W kontaktach między ekipą a przybyłymi na casting kandydatami, pośredniczy tłumaczka Bożena. Nieoczekiwanie, na zdjęciach próbnych pojawia się Romek, który uparcie dąży do odnowienia znajomości z Bożeną…

Dublerzy (2005)
Max i Leon wyjeżdżają na Sycylię, gdzie trafiają na wesele, stając się – wbrew swej woli – uczestnikami wojny dwóch włoskich gangów. Nieopatrznie mieszają im szyki, za co mafiosi poprzysięgają im zemstę. Max i Leon decydują, że jedynym sposobem na uniknięcie śmierci będzie współpraca z policją i zmiana tożsamości… Dodatkowym smaczkiem są dialogi napisane przez Bartosza Wierzbiętę.

Pułapka (2005)
Hard Candy to w internetowym slangu określenie nieletniej dziewczyny. Taka jest właśnie bohaterka Pułapki, Hayley. Ma zaledwie 14 lat i za pośrednictwem Internetu flirtuje z obcymi mężczyznami. Jednym z nich jest Jeff, trzydziestokilkuletni fotograf pedofil. Dość szybko dziewczyna daje się namówić na wizytę w jego domu, a on proponuje jej sesję zdjęciową…

Nieustraszeni Bracia Grimm (2005)
Nieustraszeni bracia Grimm to oszuści, którzy wędrują od wioski do wioski przekonując mieszkańców, że w ich domach mieszkają demony. Bracia oferują, oczywiście za drobną opłatą, uwolnienie domostwa od duchów. Sęk w tym, że pojawiające się zjawy i potwory to wynajęci przez nich pomocnicy… Bracia zostają złapani przez stróży porządku, którzy dają im szansę na rehabilitację, wysyłając ich do wioski, w której naprawdę 'straszy'. Wkrótce staną twarzą twarz z wredną królową, która robi wszystko, by zachować młodość…

Zakochany Paryż (2005)
20 historii z 20 paryskich dzielnic w reżyserii 22 najsławniejszych reżyserów. Plejada gwiazd światowego kina, po obu stronach kamery. Natalie Portman, Juliette Binoche, Willem Dafoe, Fanny Ardant, Nick Nolte i Elijah Wood w obiektywie Gusa van Santa, braci Coen, Toma Tykwera czy Wesa Cravena. Każdy z reżyserów przedstawia swoją krótką historię, które łączy – a jakże – Paryż i miłość. Zakochany Paryż to jednak wiele różnych obrazów miłości, nie tylko tych znanych z romansów i telenowel…

Asterix i Wikingowie (2006)
Najnowszy animowany film o dzielnych Gallach. Tym razem w okolicach ich wioski pojawią się Wikingowie, poszukujący… największego tchórza na świecie i nie chodzi im – bynajmniej – o sympatycznego gryzonia. Otóż ich czarownik powiedział im, że ludzie, którzy się boją potrafią latać, a Wikingowie pragną się tej umiejętności nauczyć. Niestety trafili chyba nie do tej wioski, co trzeba…

Sin City – Miasto grzechu (2005)
Adaptacja komiksu Franka Millera. Film składa się z trzech opowieści: zabijaki Marvina, prywatnego detektywa Dwighta i jedynego uczciwego gliniarza w mieście grzechu – Johna Hartwiga. Reżyserski duet RodriguezTarantino wraz z autorem komiksu stworzył film, który wymyka się wszelkim standardom i zyskał sobie już miano kultowej pozycji w światowej kinematografii.

Marzyciel (2004)
To opowieść o dorosłych, którzy odkryli w sobie dziecięcą wrażliwość. Sir James Matthew Barrie u szczytu literackiej kariery szuka natchnienia do pracy nad nową książką. Znajduje je w osobie uroczej Sylvii Llewelyn Davies, matki czwórki chłopców. Miłość kobiety oraz wyobraźnia jej dzieci sprawią, że Sir James stworzy Piotrusia Pana, który uczyni go nieśmiertelnym. Plus Oskar dla Jana A. P. Kaczmarka za muzykę.

Jak we śnie (2005)
Surrealistyczne love story, opowiadające historię ekscentrycznego grafika zawieszonego między sennymi marzeniami a rzeczywistością. Nieśmiały Stephane projektuje kalendarze z roznegliżowanymi dziewczynami, a w przerwach – śniąc, przenosi się do tego kolorowego świata, w którym bezbłędnie rozgrywa najlepsze momenty swojego życia. Film twórców Zakochanego bez pamięci.

DublerzyDublerzy PułapkaPułapka

VOD już w grudniu: Vinci, Dublerzy, Dziwka, Dziewczyna z perłą, Klucze do domu, Agent z przypadku, Chicago, Cube Zero, Frida, Godziny, Marzyciel, Igraszki losu, Jay i Cichy Bob kontratakują, Kate i Leopold, Miasto Grzechu, Niebezpieczny umysł, Starsza pani musi zniknąć, Śmiertelna gorączka, TAXI 2, Zły mikołaj, Magda M. seria III odc. 10-15, Kryminalni seria V odc. 7-12 i Rozmowy w tłoku.

informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…