Coś tam, gdzieś tam... zwolennik japońskiej kinematografii, kina grozy klasy B oraz literatury science-fiction. Grafoman nadnaturalny. Nie przepadam za tanimi sequelami, ludzka bezmyslnością i stężeniem absurdu przekraczającym masę krytyczną. Lubie trolle. Zwłaszcza z czerwona kapusta i sosem czosnkowym.

Aronofsky i jego nowe SF 0

Po rezygnacji z reżyserii Wolverine’a Aronofsky długo bezrobotny nie był – szybko znalazł sobie nowy projekt, znany jako Human Nature.
Reżyser jest podobno mocno zapalony do tworzenia tego filmu – być może z uwagi na fakt, iż wreszcie będzie miał okazję współpracować z Georgem Clooney'em.

Scenariusz, autorstwa Jeffa Welcha, opowiada o mężczyźnie, który zostaje poddany kriogenicznemu letargowi, by po latach obudzić się w świecie, w którym ludzie stali się poddanymi innego gatunku stworzeń.

Póki co nie wiadomo zbyt wielu szczegółów na temat skryptu, jednak dość mocno pachnie on konwencja znaną choćby z Planety małp.

Co z tego wyjdzie – zobaczymy. Osobiście mam nadzieję, że Aronofsky wreszcie przestanie kręcić bajeczki i wróci do poziomu, który zaprezentował choćby w swoim debiucie.

Źrodło: www.firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…