Amy Adams na planie nowego Supermana

Henry Cavill jako Superman

Pojawiły się zdjęcia Amy Adams z planu Man of Steel. Aktorka wcieli się w postać Lois Lane. W roli głównej wystąpi Henry Cavill.

Za reżyserię odpowiada Zack Snyder (Watchmen – Strażnicy, 300). Autorem scenariusza jest David S. Goyer, który pracuje obecnie nad nową wersją filmu Godzilli.

Zobacz zdjęcia z planu:

<a class=

<a class=

<a class=

Krótki film z planu możesz obejrzeć TUTAJ

W filmie wystąpią także Laurence Fishburne (Perry White, redaktor naczelny Daily Planet), Diane Lane i Kevin Costner jako przybrani rodzice Supermana Martha i Jonathan Kent, Julia Ormond (Lara Lor-Van) oraz Russell Crowe (Jor-El). Przeciwników Supermana zagrają Michael Shannon (Generał Zod) oraz Antje Traue (Faora, partnerka Zoda).

Premiera w USA zaplanowana jest na 14 czerwca 2013 r. Zdjęcia potrwają do połowy 2012 r.

Źrodło: http://www.cinemablend.com/new/Amy-Adams-s-Lois-Lane-Will-Be-A-Redhead-As-Revealed-In-Man-Of-Steel-Set-Photos-26232.html


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.