Apollo 18 z kolejnym zwiastunem

Apollo 18

W sieci pojawił się kolejny, trzeci już zwiastun filmu Apollo 18. Reżyserem jest Gonzalo López-Gallego, a scenariusz napisali Brian Miller i Cory Goodman (Ksiądz). Produkcją, określaną jako horror z elementami science-fiction, zajmuje się Timur Bekmambetov (Wanted – Ścigani, 9).

Apollo 18 ma przedstawić nam rzekomo autentyczne, ale do tej pory tajne materiały z tajemniczej misji amerykańskich kosmonautów na Księżyc.

W USA film do kin trafi na początku września br.

Źrodło: http://www.totalfilm.com/news/third-trailer-for-apollo-18?ns_campaign=news&ns_mchannel=rss&ns_source=totalfilm&ns_linkname=0&ns_fee=0&utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+totalfilm%2Fimdbnews+%28Total+Film+IMDb+aggregate%29


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.