Reżyser Thora jako Laurence Olivier

My Week With Marilyn

W sieci pojawiło się zdjęcie Kennetha Branagha z dramatu biograficznego My Week With Marilyn. W filmie reżyser Thora wcieli się w postać Laurence'a Oliviera, cenionego aktora i reżysera, laureata Oscara za rolę w Hamlecie.

Reżyseruje Simon Curtis. W obsadzie są także: Michelle Williams, Emma Watson, Dominic Cooper, Julia Ormond i Judi Dench.

Zobacz zdjęcie:

<a class=

Lato 1956. Colin Clark (Eddie Redmayne) pracuje jako asystent przy kręceniu filmu Książę i aktoreczka. Główne role w filmie grają Laurence Oliver (Kenneth Branagh) i Marilyn Monroe (Michelle Williams). Znana aktorka jest na miesiącu miodowym ze swoim nowym mężem, dramaturgiem Arthurem Millerem (Dougray Scott). Po powrocie, jej partner wyjeżdża z kraju. Clark pokazuje Monroe, jakie jest życie w Wielkiej Brytanii. Spędzają razem tydzień. Jest to czas, kiedy wielka gwiazda ucieka od swojego rutynowego życia w Hollywood.

Film zostanie zaprezentowany podczas tegorocznego nowojorskiego festiwalu filmowego (9 października). Do amerykańskich kin film trafi 4 listopada 2011 r.

Źrodło: http://wegotthiscovered.com/movies/kenneth-branagh-skilfully-fills-shoes-laurence-olivier-week-marilyn/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=kenneth-branagh-skilfully-fills-shoes-laurence-olivier-week-marilyn


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.