widoczny tu i tam. hasam.

16-latek autorem scenariusza najnowszego filmu Orange 0

Sami wymyślili scenariusz, zagrali w filmie i skomponowali do niego muzykę. Od początku stycznia 2007 roku w telewizji MTV i przed seansami w kinach Cinema City będzie można obejrzeć film promujący ofertę POP-a – „Ostatnia liczona. Jego autorami są utalentowani młodzi ludzie, którym Orange dała szansę na debiut.

Ponad 1000 młodych ludzi, w wieku od 15 do 20 lat, wzięło udział w castingach na aktorów lub zaproponowało scenariusz do filmu promującego ofertę Orange. Zwyciężył 16-letni Marcin Stankiewicz, który przygotował kilka propozycji reklam z udziałem wykreowanego przez siebie bohatera – Stana Kievitza. Jedna z nich stała się kanwą nakręconego filmu. Akcja rozgrywa się na dworcu przy kiosku i nawiązuje do charakterystycznych, starszych reklam POP-a. Główną rolę zagrał sam autor. Producentem jest stacja MTV. Film wyreżyserował Jan Hryniak, a za zdjęcia odpowiadał Marian Prokop. Poza Marcinem Stankiewiczem z castingu do ról drugoplanowych zostali wybrani: Marek Frudrysiak (16 lat) i Patrycja Kubicka (15 lat).

Ważnym elementem filmu jest muzyka. Ona również została wybrana na drodze konkursu, w którym wzięło udział ponad 150 młodych kompozytorów. Zwyciężył 25-letni Kuba Zielina (nick: Żmij), który gra na własnoręcznie skontruowanej gitarze. Prócz wykorzystania jego muzyki w reklamie, stacja MTV wkrótce nakręci Kubie teledysk, w którym zagrają też aktorzy występujący w filmie.

Konkursy dla młodych ludzi były częścią kampanii Orange promująca ofertę POP-a – „Ostatnia liczona. Dzięki niej klienci POP łącząc się abonentami sieci Orange, płacą tylko za ostatnią minutę rozmowy. Partnerami konkursów byli Sony Ericsson, Cinema City, MTV, wrzuta.pl

W załączeniu utwór Kuby Zieliny, film z udziałem Stana Kievitza i gotową reklamę POP – „Liczy się tylko ostatnia.

Informacja nadesłana przez Marcina Stankiewicza.

Spot można obejrzeć <a href=http://biuroprasowe.orange.pl/notatka_70165.html title=TUTAJ>TUTAJ.

Marcin StankiewiczMarcin Stankiewicz

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Anonimowy

O cholera, Stanek w telewizji.. Musi sikać w gacie z radości.

Proszę czekać…