Tom Cruise został ojcem 0

Dziesięć miesięcy po zaręczynach z Tomem Cruisem, Katie Holmes urodziła pierwsze dziecko. Dziewczynka przyszła na świat we wtorek – podał do wiadomości Paul Bloch, rzecznik Cruisa.

Czytając dalej oświadczenie, dowiadujemy się że Tom i Katie dali córce imię Suri, co po hebrajsku oznacza księżniczkę a po persku czerwon ą różę. Matka i córka czują się dobrze, dziecko waży 3,4 kilograma i mierzy całe 51 centymentrów.

Dla gwiazdy Jeziora Marzeń jest to piewsze dziecko. Trzy razy nominowany do Oscara Tom Cruise ma dwójkę adoptowanych dzieci z pierwszego małżeństwa z Nicole Kidman – - Isabelle i Connora.

Narodziny pierwszego biologicznego dziecka Cruisa, zbiegło się z kampanią promocyjną jego najnowszego filmu Mission: Impossible 3 , który wchodzi do kin 5 maja 2006 roku.

Tom Cruise i Katie HolmesTom Cruise i Katie Holmes

Mission: Impossible 3 to kolejna część przygód tajnego agenta Ethana Hunta (Tom Cruise). Tym razem Hunt musi zmierzyć się z Owenem Davianem – handlarzem najbardziej zaawansowanych technologicznie rodzajów broni. Hunt przy pomocy niezwykłych umiejętności i wyszukanych gadżetów postara się sprostać temu zadaniu.

Mission Impossible 3Mission Impossible 3

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…