Shrek Trzeci - polski zwiastun! 0

Dzięki uprzejmości United International Pictures – dystrybutora filmu Shrek Trzeci, już dzisiaj możecie zobaczyć zwiastun z polskim dubbingiem.

Shrek Trzeci
Ojciec Fiony zaakceptował swojego zięcia. Zdecydował, żeby Shrek i Fiona pełnili obowiązki pary królewskiej. Oboje nie czują jednak się w tej roli najlepiej. Shrek najlepiej wróciłby na swoje bagno. Król postanawia więc, że jeśli odnajdą następcę tronu, który obejmie rządy i godnie ich zastąpi, będą mogli opuścić. Odpowiednim kandydatem na króla jest siostrzeniec królowej Lilian, znany jako książę Artur. Shrek wyrusza razem z Osłem i Kotem w butach, w daleką podróż, aby odnaleźć księcia Artura i przekonać go, że powinien zasiąść na tronie. Tymczasem, podczas nieobecności Shreka w królestwie, Książę z bajki przeprowadza zamach stanu. Fiona organizuje ruch oporu, który ma przeciwstawić się uzurpatorowi do czasu, aż Shrek, Osiołek, Kot w butach i przyszły król Artur powrócą z podróży.

Polska premiera filmu już 29 czerwca.

!http://gfx1.fdb.pl/mlt6ds(Zdjęcie promujące )!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

Kamil86

mysle ze nas tworcy nie zawiada…czekam na niego ! :D

Trophy

Pinokio najśmieszniejszy. Ta scena na końcu była beznadziejna, poczułam się przez chwile jakbym oglądała coś w rodzaju "Strasznego filmu".

Odi

Zapowiada sie ciekawie chociaz boje sie takich scen jak ta na koncu.

dla Pinokia warto isc do kina !! kurcze lubie go coraz bardziej i jest tutaj lepszy niz w oryginalnej wersji :)

Proszę czekać…