Angelina Jolie po raz trzeci wcieli się w Larę Croft! 0

Znana aktorka Angelina Jolie, która obecnie jest w ciąży, zamierza trzeci raz wcielić się w rolę pani archeolog – Lary Croft. Jest to o tyle dziwnie, gdyż po klęscedrugiej częściJolie zaklinała się, że kończy swoją przygodę z Tomb Raiderem!

Angelina Jolie aktualnie znajduje się w stanie zaawansowanej ciąży. Poród dziecka zaplanowany jest na miesiąc maj. Zaraz potem aktorka bierze się ostro do pracy ponieważ chce ponownie zagrać rolę najsłynniejszej bohaterki gier komputerowych – Lary Croft.

Tomb Raider już po raz trzeci zawita na ekrany kin. Niechciałbym być złym prorokiem ale… Pierwsza część była taka sobie, zarobiła jednak prawie 130 mln dolarów, drugaKolebka życiato przerost formy nad treścią, przyniosła dochód dwa razy mniejszy. Czego więc można spodziewać się po kolejnej odsłonie? Obawiam się, że tylko efektów specjalnych i uwydatnionych wdzięków damskiej wersji Indiany Jonesa…

Artykuł powstał przy współpracy z serwisem rozrywkowym o grach i filmach www.gameTRANCE.pl

Lara CroftLara Croft

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Frof

ale to chyba o to chodzi. Ten film nie przynosi zadnego wrazenia, nie podowuje w czlowieku refleksji. Pojsc do kina w wolny dzien, kupic porcje nachos, obejrzec i isc na chate:)))

jemma Frof

i masz racje – gdyby wszytkie filmy byly ambitne kino straciloby swoj sens. troche mniej udanych pozycji musi byc, abysmy umieli docenic arcydzielo.

Proszę czekać…