Twórca serialu Lost i Mission Impossible 3 zrobi jedenastego Star Treka! 0

Paramount Pictures ogłosiła prace nad Star Trek XI (tytył roboczy). Reżyserem i głównym scenarzystą został J. J. Abrams (twórca seriali Agentka o stu twarzach oraz LOST: Zagubieni), a także reżyser Mission Impossible 3!

Stało się! To, na co fani czekali od dawna stało się rzeczywistością! Paramount Pictures ogłosiła prace nad Star Trek XI (tytył roboczy). Reżyserem i głównym scenarzystą został J.J. Abrams (twórca seriali Agentka o stu twarzachoraz LOST: Zagubieni ), a także reżyser Mission Impossible 3 , która 5 maja wchodzi do kin na całym świecie.

Wiadomo już, że film nie będzie miał nic wspólnego z serialem Star Trek: Enterprise , a jego scenazyści Rick Berman oraz Brannon Braga nie zostali włączeni do projektu kolejnego filmu. O czym więc będzie Star Trek XI ? O młodych latach kapitana Kirka i porucznika Spocka – wrócimy do korzeni i poznamy ich pierwszą, wspólną misję. Premierę wstępnie zaplanowano na rok 2008.

http://www.startrek.comhttp://www.startrek.com

Artykuł powstał przy współpracy z serwisem rozrywkowym o grach i filmach www.gameTRANCE.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

jot67

ŚWIAT WIADOMOŚCI ZAGRANICZNE
W nocy z 25 na 26 kwietnia 2006 roku zostal zastrzelony w Detroit (USA) amerykanski, bardzo znany raper: Dr. Dre. Spraców nie znaleziono do tej pory, nieoficjalnie mówi się o porachunkach między gangami.
Postawmy sobie w statusach GG świeczkę dla niego- niech każdy jego wielbiciel tak zrobi, do dzieła!

Proszę czekać…