Najpiękniejsza rodzina na świecie? 0

Prestiżowy Magazyn People obublikował doroczne zestawienie najpiękniejszych ludzi świata. Wygrała po raz czwarty Angelina Jolie. Joli razem z obecnym chłopakiem prawdopodobnie zagrają razem w kolejnym filmie.

Magazyn zauważył także zmiany w życiu osobistym Jolie. Pismo pamiętało o obecnym partnerze oraz przyszłym ojcu jej dziecka. Brad Pitt i Angelina Jolie razem z dwójką adoptowanych dzieci otrzymali tytuł Najpiękniejszej rodziny na świecie.

Brad Pitt i Angelina Jolie/ fot. AFPBrad Pitt i Angelina Jolie/ fot. AFP

Na liście najpiękniejszych znaleźli się również: Halle Berry, Julia Roberts, George Clooney, Scarlett Johansson, Kirstie Alley.

Jolie i Pitta prawdopodobnie zobaczymy znowu razem na ekranach kin. Serwis Variety podał, że być może zagrają główne role w adaptacji powieści Ayn Rand Atlas zbuntowany. Pisarka uważana jest za jedną z najwybitniejszych postaci powojennej literatury amerykańskiej. Eksperci Biblioteki Kongresu USA uznali, że od liczącej 1100 stron powieści jedynie Biblia jest dla Amerykanów ważniejsza.

Warto również podkreślić, że to sami aktorzy zabiegają o to żeby zagrać w ekranizacji, bo są fanami pisarki. Czy najpiękniejszym ludziom świata można odmówić?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…