widoczny tu i tam. hasam.

Nowy serial w Polsacie 0

W najbliższą środę telewizja Polsat rozpoczyna emisję nowej telenoweli dokumentalnej ‘Kochankowie z Internetu’. Produkcja będzie ukazywać sposób nawiązywania kontaktów towarzyskich przez Internet. Polsat zaplanował emisję 12 odcinków serialu.

Bohaterami ‘Kochanków z Internetu’ są kobiety i mężczyźni, którzy za pośrednictwem Internetu szukają bliskiej osoby. Twórcy dokumentu towarzyszą grupie ludzi w ich drodze do odkrycia prawdy o internetowym partnerze.Serial ukazuje najbardziej dynamiczne i modne obecnie nawiązywanie kontaktów towarzyskich jakim jest Internet. Internet stał się dla ludzi (nie tylko młodych) najpewniejszą drogą do znalezienia partnera (partnerki) na życie. Nierzadko takie związki kończą się ślubem. Ale jest też wiele dramatów, o których (w sposób niekoniecznie dramatyczny) serial opowiada.

Serial pokazuje internetowe pokolenie Polaków, ich mentalność, zmiany jakie się dokonują w postawach, odpowiada co naprawdę gra w duszach Polaków na początku 21 wieku. Jest to nie tylko ich portret intymny. Mówi dużo o ich wrażliwości, otwarciu na drugiego człowieka, o pragnieniach i tęsknotach. Brak czasu, samotność, nieśmiałość sprawiają, że ludzie częściej łączą się z Internetem w poszukiwaniu bratniej duszy. Internet staje się nadzieją na znalezienie bliskiej osoby, kogoś jedynego, którego pojawienie się nada życiu nowy sens.

Twórcami serialu są Irena i Jerzy Morawscy. Producentem ‘Kochanków z Internetu’ jest spółka Peny Film. Telenowela emitowana będzie w środy o godz. 23.00. Każdy z odcinków, który razem jest 12, trwa 25 minut. Pierwszy widzowie Polsatu zobaczą już 24 stycznia.

<a href=http://medialink.pl title=MediaLink.pl>MediaLink.pl; informacja prasowa

Logo Polsatu/polsatLogo Polsatu/polsat

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…