Harrison Ford okrada bank? 0

Aktualnie na ekranach kin możemy oglądać nowy film z Harrisionem Fordem. Firewall to thriller, w którym Jack Stanfield musi stawić czoła rabusiom bankowym, którzy w wyrafinowany sposób zmuszają bohatera do kradzieży 100 milionów dolarów! Czy mamy do czynienia z kolejnym krokiem do przodu w karierze Forda, czy może z następnym filmem nakręconym wyłącznie dla kasy?

Firewall opowiada historię Jacka Stanfielda, w którego rolę wcielił się Harrison Ford, odpowiedzialnego za bezpieczeństwo bankowego systemu komputerowego. Wiedzie on całkowicie spokojne życie nie zdając sobie sprawy z tego, że on i jego rodzina od jakiegoś czasu są bardzo wnikliwie obserwowani. Pewnego dnia jego żona Beth (Virginia Madsen) wraz z dwójką dzieci zostają porwane. W zamian za ich życie przestępcy żądają od Jacka by złamał on zabezpieczenia systemy i przelał na ich konto sumę 100 milionów dolarów. Po tej operacji jedyną osobą odpowiedzialną osobą za złamanie prawa byłby właśnie Jack.

Czy jest on klapą? A może sukcesem? Zdania ludzi są podzielone. Jedni uważają tę produkcję za całkiem ciekawą inni natomiast za całkowitą porażkę. Firewall od tygodnia grany jestna ekranach polskich kin i wszyscymogą goobejrzeć, by wyrobić sobie własne zdanie na temat tejże produkcji.

Firewall /WWBFirewall /WWB

Artykuł powstał przy współpracy z serwisem rozrywkowym o grach i filmach www.gameTRANCE.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…