Czy Elle Woods zdobędzie Broadway? 0

Miłośnicy zwariowanej Elle Woods, czyli głównej bohaterki filmu Legalna blondynka już za rok będą mogli zobaczyć wersje musicalową. Premierę spektaklu na podstawie przeboju kinowego zaplanowano na 27 kwietnia 2007 na nowojorskim Broadway’u.

Dwie części Legalnej blondynki podbiły serca widzów kilka lat temu. Historia cukierkowej przewodniczącej bractwa, która chcąc odzyskać chłopaka kończy Harvard i zostaje waleczną Panią prawnik zyskała dużą popularność dzięki znakomitej kreacji Reese Witherspoon. Film znalazł się na 19 miejscu pod względem wpływów w Stanach Zjednoczonych za rok 2001.

Kadr z filmu Legalna blondynka 2Kadr z filmu Legalna blondynka 2

Dzięki temu za rolę w drugiej części Reese Witherspoon otrzymała czek na 15 milionów a na ekranie walczyła o prawa zwierząt w amerykańskim Kongresie. Elle Woods znowu prezentowała się znakomicie i uwodziła wdziękiem. Nawet przez chwilę nikt nie zauważył, że Reese jest w ciąży. W roku 2004 pojawiły się informacje o trzeciej części opowieści o wyjątkowej pani prawnik. Do tej pory jednak filmu nie rozpoczęto a fani zamiast tego będą mogli oglądać Elle Woods na Broadway’u. Na pewno jest to kolejne duże wyzwanie dla Elle, która zdobyła już Harvard oraz Kongres USA. Teraz czas na Broadway.

Reżyserem i choreografem musicalu będzie Jerry Mitchell. Premiera 27 kwietnia 2007.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…