Spektakularna premiera Rysia 0

Wczoraj (wtorek, 6 lutego) w Warszawie odbyła się długo oczekiwana premiera Rysia Stanisława Tyma.

Uroczysta projekcja przyciągnęła niemal dwa tysiące gości! Wśród zaproszonych byli dawni i obecni współpracownicy reżysera, rodzina, przyjaciele. Premiera zainteresowała także rekordową liczbę VIP-ów, dla których zarezerwowano aż dwie z ośmiu premierowych sal kinowych. Na widowni dało się wypatrzeć m.in. Jolantę Kwaśniewską, Janusza Głowackiego, Marię Barejową, Jacka Fedorowicza, Gustawa Holoubka i wiele innych znanych twarzy. Przybyli zgodnie twierdzili: To premiera sezonu. W tym roku już nic nie zdoła przebić Rysia, choć mamy dopiero luty. Stanisław Tym nie krył wzruszenia. Pozostali twórcy filmu nagrodzili go chóralnym „Sto lat”, autor odebrał również wiele prezentów: wielkiego misia, kwiaty, i oczywiście setki gorących gratulacji, które przekładają się na entuzjastyczne reakcje mediów.

Janusz Rewiński podczas premiery RysiaJanusz Rewiński podczas premiery Rysia

Ale nie tylko filmowe uciechy czekały na Stanisława Tyma i jego gości. Po pokazie restauracja Chłopskie Jadło zaprosiła widzów do suto zastawionych stołów, pachnących wędlinami, serami i pieczywem. Reżyserowi przygotowano wyjątkową niespodziankę. Artyści kulinarni z Chłopskiego Jadła, zainspirowani Rysiem, stworzyli specjalną Sałatkę Rysia , przygotowaną zgodnie z upodobaniami reżysera filmu. Istnieje spora szansa, że specjał na stałe wejdzie do menu restauracji! Stanisław Tym w każdym razie Sałatkę Rysia zaaprobował.

Ofensywa Rysia? ruszyła i, jak donosi dzisiejsza prasa, film szturmem weźmie kina. Ryś w 120 kopiach na ekranach kin w całej Polsce pojawi się od piątku (9 lutego).

Informacja prasowa

Big Bang PR

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…