Powstanie czwarta część Gliniarza z Beverly Hills 0

Eddie Murphy zaakceptował scenariusz do czwartej już części opowieści o gliniarzu z Beverly Hills. Na razie nie wiadomo kiedy rozpoczną się zdjęcia, ale szykuje się nam prawdziwy zalew kontynuacji.

Pierwsza cześć historii policjanta z Detroit, który podąża za tropem morderców przyjaciela do Beverly Hills była przełomem w karierze Eddiego Murphy. Film był nominowany do nagrody Złotego Globu, scenariusz miał szansę dostać Oscara a sam Murphy dostał nominacje w kategorii najlepszy aktor w komedii lub musicalu również do Złotego Globu.

Kadr z filmu Gliniarz z Beverly HillsKadr z filmu Gliniarz z Beverly Hills

Aktor ostatni raz jako Axel Foley przestępców gonił w 1994 w trzeciej części serii. Ostatnia część może jednak pochwalić się tylko nominacją do Złotej Maliny w kategorii najgorszy reżyser.

Po 12 latach od ostatniej części Eddie Murphy przeczytał scenariusz kolejnej części i uznał, że jest na tyle dobry, aby można było zaryzykować. Szykuje nam się fala kontynuacji i do filmów Terminator 4, Rocky 6 dołączy kolejny. Czy prawdziwa jest, więc teza stawiana w polskiej Superpodukcji, że Hollywood się kończy, bo brakuje pomysłów?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

xConsx

srednio mi sie to widzi.
o 3. nie bede sie wypowiadal, bo szkoda scierac sobie klawiature.
mam nadzieje ze w 4tej czesci bedzie odtworzony klimat 1 badz 2.

DJ_EMO

….troche na sile mi sie to wydaje….ale coz…nie sadzmy dnia przed zachodem slonca :)

PazuzU

*Osobiście*_ lubie GLINIARZA Z BEVERLI HILLS czekam na 4 część_

Proszę czekać…