Ridley Scott wyreżyseruje The Killing Sea 0

Już pod koniec tego roku w księgarniach pojawi się książka opowiadająca o losach dwójki ludzi których połączyło tsunami w 2004 roku. Niedługo potem rozpoczną się prace nad filmem The Killing Sea

Jak to zazwyczaj bywa, wielkie wydarzeni (katastrofy, wojny itp.) wcześniej czy później zawsze stają się tematem książek i filmów. Po kataklizmie jakim była fala tsunami w 2004 można się było spodziewać, że wkrótce ktoś zainteresuje się tym tematem. W grudniu tego roku do sklepów ma trafić książka Richarda Lewisa The Killing Sea opowiadająca historię indonezyjskiego chłopca i młodej Amerykanki, których losy połączyła owa tragedia. Jednocześnie przedstawiciele Scott Free Productions poinformowali, iż zajmą się jej ekranizacją. Produkcję filmu sfinansuje Fox 2000 a za kamerą stanie Ridley Scott, który właśnie zakończył pracę nad obrazem „Dobry Rok” a teraz zajmie się reżyserią thillera American Gangster.

Scott RidleyScott Ridley

Artykuł powstał przy współpracy z serwisem rozrywkowym o grach i filmach www.gameTRANCE.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Tak to juz jest w tej branzy, ze ludzkie tragedia sa od razu przenoszone na ekrany kin – jestem zaskoczony ze i tak dlugo czekali z WTC ….

Proszę czekać…