Nowe serie Heli w opałach w produkcji 0

14 lutego ruszyły zdjęcia do kolejnych odcinków serialu komediowego Hela w opałach.

TVN wyprodukuje łącznie 26 nowych odcinków sitcomu. – Ze względu na ogromną popularność naszego serialu, postanowiliśmy nakręcić od razu dwie serie Heli w opałach. Zdjęcia do wiosennych i jesiennych odcinków potrwają do końca maja. Na premierowe odcinki zapraszamy widzów TVN już od 11 marca, w każdą niedzielę o godzinie 18.30 – mówi Dorota Rakowska-Kośmicka, producent serialu.

W nowych odcinkach widzowie zobaczą dalsze losy Heli, gromadki jej dzieci oraz wspierających ją przyjaciół. Będę mieli okazję śledzić jak samotna matka radzi sobie z problemami sercowymi, wychowawczymi i kredytowymi. Do jej życia powróci również były mąż, Roman. Obok niego w nowych odcinkach pojawią się także inne nowe postaci i popularni aktorzy m.in. Tomasz Kot (Adrian Iskra, kolega z pracy, zabiegający o względy Heli),Zbigniew Buczkowski (Wojtek, kolega z Elektrociepłowni) oraz Kazimierz Kaczor (Włodek Baran, nowy szef Heli). W drugiej serii gościnnie wystąpią również m.in. Magdalena Stużyńska, Hanna Śleszyńska, Leon Charewicz, Iwona Bielska, Agnieszka Wielgosz, Katarzyna Walter, Marta Lipińska i Rafał Cieszyński.

Hela w opałach to polska wersja amerykańskiego serialu Grace under fire, emitowanego w latach 90. w stacji ABC. Tytułowa Helena Trojańska (w tej roli Anna Guzik) to pracująca matka trojga dzieci, kobieta po przejściach, która chce całkowicie zmienić swoje życie. Wyzwoliwszy się z niefortunnego małżeństwa, postanawia polepszyć los swój i swoich pociech, w czym bardzo pomaga jej mądrość życiowa, siła ducha, duże poczucie humoru oraz wsparcie przyjaciół.

Pierwsza seria Heli w opałach emitowana była na antenie TVN od września do grudnia zeszłego roku. Średnio oglądało ją 2,85 mln widzów, a udział stacji w czasie emisji serialu wyniósł 20,94 proc. (dane AGB Nielsen Media Research).

źródło: Wirtualnemedia

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…