Posłuchaj utworu z Zaginionej dziewczyny!

Ben Affleck i Rosamund Pike w filmie ZAGINIONA DZIEWCZYNA (2014)

W sieci pojawił się pierwszy utwór z soundtracku Zaginionej dziewczyny w reżyserii Davida Finchera razem z nowym spotem telewizyjnym i 9 zdjęciami z filmu. Kompozytorami są Trent Reznor i Atticus Ross, którzy wcześniej współpracowali z tym reżyserem przy The Social Network i Dziewczynie z tatuażem. W polskich kinach film pojawi się 10 października 2014 roku. Dystrybutorem jest Imperial – Cinepix.

Film jest adaptacją powieści autorstwa Gillian Flynn (która jest także autorską filmowego scenariusza). Młoda kobieta (Rosamund Pike) znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża (Ben Affleck), który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

W obsadzie jest także Tyler Perry, Neil Patrick Harris i aktorka o polskich korzeniach – Emily Ratajkowski.

Nowy spot, zatytułowany Hello, Amy:

Źrodło: 20th Century Fox


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.