Groźby dla twórców filmu o zabójstwie Johna Lennona 0

Lindsay Lohan zwróciła się do Yoko Ono z prośbą o pomoc po tym, jak zaczęto jej grozić śmiercią w związku z rolą w filmie o zabójstwie Johna Lennona.

Lennon zginął 8 grudnia 1980 roku w Nowym Jorku, zastrzelony przez obłąkanego fana – Marka Chapmana. W obrazie Chapter 27 w zabójcę muzyka wcieli się Jared Leto, a Lohan będzie wielbicielką twórczości Beatlesa, a także przyjaciółką mordercy. – To bardzo drażliwy temat i nikt nie chciał, abym brała w tym udział, bo Lennon jest legendą – przyznała młoda artystka. – Sama byłam zdenerwowana, gdyż otrzymywałam pogróżki. Ale moja postać bardzo mi się spodobała, to taka oddana fanka Johna i Yoko. Jest jak blondynka z filmów Alfreda Hitchcocka.
W końcu Lohan zwróciła się o radę do wdowy po Beatlesie, a ta nie odmówiła. – Kilka razy spotkałyśmy się i rozmawiałyśmy – powiedziała Lindsay. – Chciałam mieć jej zgodę. Była taka słodka. Dała mi pewność, której potrzebowałam. To co zrobiła, było niesamowite.

Autorem scenariusza filmu jest Jarrett Schaeffer, który również debiutuje w roli reżysera. Produkcją zajmuje się Robert Salerno i Naomi Despres oraz Alexandra Milchan.

Kadr z filmu Wredne dziewczynyKadr z filmu Wredne dziewczyny

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…