Martin Freeman w Captain America: Civil War

Od dzisiaj zarówno Sherlock Holmes jak i James Watson są częścią filmowego uniwersum Marvela. Studio ogłosiło, że do obsady filmu Captain America: Civil War dołączył Martin Freeman (trylogia Hobbita, seriale: Fargo, Sherlock). Marvel nie sprecyzował jednak w jaką rolę przyjdzie wcielić się temu aktorowi.

W zeszłym roku Benedict Cumberbatch, odtwórca roli Sherlocka Holmesa i kolega Freemana z planu Sherlock, został zatrudniony do tytułowej roli w Doctor Strange. Czy możliwe jest, że w przyszłości zobaczymy ich razem na dużym ekranie w którymś z filmów Marvela?

Film opowie o konfrontacji pomiędzy zwolennikami (którymi przewodzi Iron Man, grany przez Roberta Downeya Jra) a przeciwnikami ustawy (wśród których znajduje się Captain America – Chris Evans) która zmusza superbohaterów do ujawnienia swojej tożsamości. Film zadebiutuje w kinach za równy rok, czyli 6 maja 2016 roku.

W obsadzie są także: Anthony Mackie jako Sam Wilson / Falcon, Sebastian Stan jako Bucky Barnes / Zimowy Żołnierz, Scarlett Johansson jako Natasha Romanoff / Czarna Wdowa, Jeremy Renner jako Clint Barton / Hawkeye, Chadwick Boseman, Frank Grillo jako Brock Rumlow / Crossbones oraz Daniel Brühl w roli czarnego charaktera, Barona von Zemo.

Źrodło: collider.com


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.