Pierwszy zwiastun i zdjęcia nowego serialu reżyserów Matrixa 6

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun nowego serialu platformy Netflix pt. Sense8, stworzonego przez autorów MatrixaAndy'ego i Lanę Wachowskich oraz J. Michaela Straczynskiego, twórcę serii Babylon 5. Dwanaście odcinków pierwszego sezonu serialu będzie można obejrzeć na antenie Netflixa już 5. czerwca bieżącego roku.

Sense8 opowiada o grupie ośmiorga osób z całego świata połączonych ze sobą na poziomie mentalnym i emocjonalnym. Dzięki temu połączeniu są w stanie jednocześnie odczuwać, to co pozostali członkowie grupy oraz korzystać i wiedzy i umiejętności poszczególnych jej członków. Wszyscy znajdują się w ogromnym niebezpieczeństwie, kiedy stają się celem organizacji, która widzi w nich zagrożenie dla przyszłości świata.

W obsadzie serialu znaleźli się: Naveen Andrews, Brian J. Smith, Tuppence Middleton, Jamie Clayton, Miguel Angel Silvestre, Tina Desai, Doona Bae, Aml Ameen, Max Riemelt, Daryl Hannah, Terrence Mann, Freema Agyeman, Alfonso Herrera, Erendira Ibarra, Adam Shapiro, Ness Bautista i Joe Pantoliano.
Źrodło: indiewire.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

maciejka75

bardzo obiecujący zwiastun ,
poczekamy , zobaczymy .

Proszę czekać…