Cezary Pazura i Paweł Wilczak w nowym serialu komediowym 0

Na ekranach TV dawno nie widzieliśmy dobrego polskiego serialu. W porównaniu z zagraniczną produkcją jesteśmy daleko w tyle. Wystarczy oglądnąć kilka odcinków takich produkcji jak Zagubieni, Gotowe na wszystko czy też Prison Break aby się o tym przekonać

Telewizja Polska postanowiła obalić ten fakt i być może czeka nas miłe zaskoczenie. Już we wrześniu, na ekranach naszych telewizorów, zagoszczą Faceci do wzięcia reżyserii Janusza Kondratiuka.

Cezary Pazura w filmie Ja wam pokażę!Cezary Pazura w filmie Ja wam pokażę!

Główni bohaterowie tego serialu komediowego to dziennikarz sportowy Wiktor, grany przez Cezarego Pazurę i fotoreporter prasowy Roman, aktorstwa Pawła Wilczaka. Oboje doświadczeni przez życie, rozwodnicy, który zostali pozbawieni dachu nad głową. Fakt, iż znali się już wcześniej ma im pomóć przetrwać bolesny okres życia. Postanawiają zamieszkać razem. Jednak, styl życia obojga bardzo się różni. Wiktor lubi poimprezować w towarzystwie atrakcyjnych dziewcząt, natomiast Romek uwielbia cisze, spokój i odpoczynek.

Jak zakończy się ta konfrontacja? Dowiemy się już we wrześniu. Jak zapowiada scenarzysta, Zbigniew Kamiński, konflikt ten jest źródłem wielu humorystycznych sytuacji, od których ma się roić w kolejnych odcinkach.

Na razie powstanie trzynaście odcinków. (…) Jeśli film spodoba się widzom, nakręcimy kolejne części – mówi producentka serialu Anna Włodarczyk. Komedia jest oparta na amerykańskiej licencji, przygotowanej na podstawie sztuki Neila Simona „The Odd Couple”, która broadwayowską

premierę miała w 1965 roku.

Paweł Wilczak w filmie JestemPaweł Wilczak w filmie Jestem

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…