Fox przygotowuje spin-off 24 godzin 0

Amerykańska stacja telewizyjna Fox przygotowuje spin-off serialu 24 godziny, w którym główną rolę grał Kiefer Sutherland. Nowy serial skupi się na przygodach nowego, dwudziestoparoletniego bohatera, zajmującego się polowaniem na terrorystów. Informację o rozpoczęciu prac nad serialem ogłosił Howard Gordon, podczas niedzielnego rozdania Critics Choice Television Awards.

Projekt ma znaleźć nowego męskiego antybohatera, który będzie pracował u boku starszej doświadczonej agentki (z całą pewnością nie będzie to Kate Morgan, grana przez Yvonne Strahovski, choć istnieje szansa, że pojawi się ona w gościnnej roli). Nowa produkcja zadebiutuje jako seria limitowana (podobnie jak ubiegłoroczny 24: Jeszcze jeden dzień), jednak w przypadku pozytywnego obioru, nic nie stoi na przeszkodzie by serial na stałe zagościł w ramówce stacji. Aktualnie nie ma planów by w serialu pojawił się Kiefer Sutherland w roli ikonicznego Jacka Bauera, ale twórcy spin-offu są otwarci na to, by aktor pojawił się w niewielkim występie specjalnym.

Twórcami scenariusza nowego serialu będą weterani serii 24 godzinyManny Coto i Evan Katz, którzy będą również pełnić funkcję producentów wykonawczych. Zdaniem Howarda Gordona spin-off zostanie utrzymany w "koncepcji czasu rzeczywistego", a historia będzie napisana w tradycji 24 godzin.

Źrodło: tvline.com / comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…