Fantastyczna Czwórka w pięcioosobowym składzie? 0

Jedna z najsłynniejszych postaci komiksowych wykreowanych przez wydawnictwo Marvel Comics, Silver Surfer, pojawi się prawdopodobnie w drugiej części obrazu Fantastyczna Czwórka.

Bohaterem zeszytów wydawanych przez Marvela jest Norrin Radd – srebrnoskóry były herold żywiącego się całymi planetami Galactusa. Po tym jak Silver Surfer odwiedza Ziemię, postanawia przeciwstawić się potędze swego pana. W konsekwencji zostaje skazany na banicję.

Silver Surfer miałby dołączyć do Fantastycznej Czwórki w sequelu. Pierwsza część filmowej adaptacji popularnego komiksu Marvel Comics w samych tylko Stanach Zjednoczonych zarobiła 154 milionów dolarów. To opowieść o ekipie stacji kosmicznej, która w wyniku tajemniczego napromieniowania nabywa wyjątkowe zdolności. Świadomi nadprzyrodzonych możliwości przybierają nowe tożsamości. W ten sposób powstają Pan Fantastic, Ludzka Pochodnia, Stwór i Niewidzialna Kobieta.

Za kamerą kontynuacji stanie reżyser części pierwszej – Tim Story. Do projektu powróci również scenarzysta Mark Frost. Premiera Fantastycznej Czwórki 2 planowana jest na 4 lipca 2007 roku.

Silver Surfer, www.molehillgroup.comSilver Surfer, www.molehillgroup.com

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

jot67

moja najnowsza strona [spam] ZAPRASZAM!

Od moderatora: zakaz reklamy!

tycjan

Ooo ten gosc jest zakrecony na maksa :) tylko zeby nie zrobili z niego "wesolego kapana" F4. On mysli, a czasami az do bolu ;) Film o samym "Silver Surfer" chyba by sie nie podobal masowej poblicznosci gdyby oddawal prawdziwego SS.

Proszę czekać…