widoczny tu i tam. hasam.

Cezary Żak jako odważna mysz 0

Znana jest już obsada polskiej wersji językowej filmu „Stefan Malutki”. W roli tytułowej – małej ciałem, ale wielkiej duchem myszy – usłyszymy Cezarego Żaka. Swoich głosów użyczą również Renata Dancewicz, Szymon Bobrowski i Ryszard Rynkowski.

Dialogi do polskiej wersji językowej piszeDariusz Dunowski. Reżyserią kieruje Cezary Morawski. Cezary Żak (Stefan), Renata Dancewicz (Basia), Szymon Bobrowski (Sebastian), Ryszard Rynkowski (don Biba) to nie jedyni aktorzy, których glosy usłyszymy w polskich kinach. Oprócz nich nad dubbingiem pracują: Jarosław Boberek (Pryszcz), Krzysztof Kowalewski (Mieczysław), Julka Jędrzejewska (Zuzia), Wit Apostolakis-Gluziński (Robercik) i inni.

Tytułowy Stefan Malutki to mała, ale niezwykle odważna mysz, która zabierze polskich widzów w fascynującą, pełną niebezpieczeństw podróż. Istnieją bajki, które czasami mogą stać się rzeczywistością… Przekona się o tym mała Zuzia, która właśnie straciła swój pierwszy ząb. „Mleczakiem” dziewczynki zaopiekuje się Stefan Malutki, słynna odważna mysz, która, według legendy, zabiera dziecięce zęby zostawiając w zamian monety. Podczas akcji transportowania zęba Stefan zostaje napadnięty przez podłych złoczyńców, a jego życie wisi na włosku. Na ratunek Stefanowi ruszają Zuzia i jej kuzyn Robercik…

Przepełniony efektami specjalnymi i cudownym humorem „Stefan Malutki” powstał przy użyciu najnowocześniejszych technik cyfrowych. Polscy widzowie zobaczą przygody dzielnej myszki Stefana już 13 kwietnia.

KinoŚwiat

Kadr z filmu Stefan Malutki 2006Kadr z filmu Stefan Malutki 2006

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…