http://vimeo.com/mironkundzicz

Dugan wyreżyseruje Sandlera 0

Dennis Dugan wyreżyseruje komedię You Don't Mess With the Zohan.

Główną rolę zagra Adam Sandler (Mr. Deeds – Milioner z przypadku). Dystrybutorem będzie Columbia Pictures. Produkuje Happy Madison, firma Sandlera.

Dennis Dugan na planie filmu Twarda laska 2001Dennis Dugan na planie filmu Twarda laska 2001

Fabuła filmu skupi się na agencie Mossadu (Sandler), który sfinguje swoją śmierć, aby móc przenieść się do Nowego Jorku i zostać fryzjerem. Rob Schneider (Deuce Bigalow: Boski żigolo w Europie) zagra kierowcę taksówki.

Judd Apatow (Dick i Jane: Niezły ubaw), Robert Smigel (Saturday Night Live) i Sandler napisali scenariusz.

Wcześniej Dugan i Sandler spotykali się przy pracy nad filmami Farciarz Gilmore i Super tata. Dugan wyreżyserował ostatnio komedię Grzanie ławy, produkowaną przez Happy Madison, dla Revolution Studios.

Teraz Dugan pracuje nad I Now Pronounce You Chuck and Larry, w którym również występuje Sandler. Sony zajmie się dystrybucją tej komedii produkowanej przez Happy Madison 20 lipca.

Zdjęcia do You Don't Mess With the Zohan rozpoczną się tego lata w Los Angeles i Nowym Jorku. Premiera zapowiadana jest na lato 2008 roku.

Dennis Dugan urodził się w Wheaton, w stanie Illinois. Reżyserował do tej pory między innymi: Kochanego Urwisa, Czacha dymi, Ucieczkę do raju, Twardą laskę, czy Parasol bezpieczeństwa.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…