http://vimeo.com/mironkundzicz

TVP i Polsat walczą o Małysza 0

Nie tylko Telewizja Polska chce pokazywać na swojej antenie Puchar Świata w skokach narciarskich.

Zakupem praw do ich transmisji w najbliższych latach zainteresowany jest także Polsat, którego przedstawiciele prowadzą już zaawansowane rozmowy w tej sprawie.

Adam Małysz w locieAdam Małysz w locie

Marian Kmita, szef sportu w Polsacie, na łamach prasy zapowiada, że stacja prowadzi zaawansowane rozmowy dotyczące zakupu praw do transmisji Pucharu Świata w skokach narciarskich.

W przyszłym roku kończą się Telewizji Polskiej prawa do pokazywania skoków. – TVP jest zainteresowana nabyciem praw do transmitowania w najbliższych latach zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich – mówi nam Daniel Jabłoński z biura prasowego TVP.

W tym sezonie, jak pokazują dane AGB Nielsen Media Research, konkursy Pucharu Świata w skokach oglądało w TVP1 średnio 5,55 mln widzów przy udziale w rynku stacji wynoszącym 44,57 proc. – TVP dołoży wszelkich starań, żeby w kolejnych latach starty Adama Małysza mogli podziwiać widzowie telewizji publicznej – TVP1 i TVP Sport – zapewnia Jabłoński.

Telewizja Polska nabyła już prawa do pokazywania konkursów skoków podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Vancouver w 2010 roku.

medialink.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…