Studentka dziennikarstwa. Lubi dobrą muzykę, dobre kino, dobry humor i... ludzi. :)

Katherine Waterston zagra główną rolę w Alien: Covenant. 0

Portal internetowy Deadline przekazał, że Katherine Waterston dołączyła właśnie do wyczekiwanego przez fanów najnowszego widowiska science-fiction Ridley'a ScottaAlien: Covenant. Aktorka zagra w filmie główną rolę – bohaterkę o imieniu Daniels. Waterston mieliśmy okazję oglądać wcześniej w produkcji Steve Jobs z tego roku, a także w Być jak Flynn, czy Wadzie Ukrytej.

Opis produkcji:

Ridley Scott wraz z produkcją Alien: Covenant powraca do wykreowanego przez niego uniwersum w kultowym dziele Obcy – 8 pasażer Nostromo. Obraz jest drugim rozdziałem z zaplanowanej trylogii stanowiącej prequel wspomnianego hitu, która została rozpoczęta filmem Prometeusz. Alien: Covenant będzie bezpośrednio powiązany z przełomową dla rozwoju kinematografii produkcją Ridley’a Scotta z 1979 roku.
Zdeterminowana wyruszyć w długą podróż do odległej planety po drugiej stronie galaktyki, załoga kolonialnego statku kosmicznego Covenant odkrywa miejsce, które ich zdaniem jest najprawdziwszym, niezbadanym rajem. Jednakże odnaleziona przez nich planeta to mroczny i niebezpieczny świat, którego jedynym mieszkańcem jest „syntetyczny” David (Michael Fassbender) – jedna z dwóch ocalałych osób z przeklętej wyprawy Prometeusza.

Prace nad Alien: Covenant ruszą w lutym 2016 roku na terenie Australii. Gwiazdami widowiska są m.in. Noomi Rapace i Michael Fassbender, którzy powielą swoje role z pierwowzoru, a mowa tu o pani doktor Elizabeth Shaw oraz androidzie Davidzie. Scenariuszem filmu zajmują się obecnie Jack Paglen (Transcendencja) i Michael Green (Green Lantern).

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…