Internetowa baza filmowa - FDb

Z dniem dzisiejszym internetowa baza filmowa zmienia swoją nazwę i domenę. FDb, czyli The Film Database, to nowa nazwa serwisu, który będzie można znaleźć pod adresem www.FDb.pl.

Decyzja o zmianie nazwy wynika z sygnałów, które do nas docierały odnośnie podobieństwa domeny IMDb.pl do IMDb.com. Cały czas podkreślamy, że naszym celem jest stworzenie najlepszej bazy filmowej w Polsce i nie chcemy być wiązani z serwisem IMDb.com, ani z żadnym innym. Nie chcemy nikogo wprowadzać w błąd, dlatego podjęliśmy nieodwołalną decyzję o zmianach. Jednocześnie pragniemy podkreślić, że bardzo cenimy stronę IMDb.com, jednak jedyne co nas łączy to miłość do filmów. Internetowa baza filmowa od dzisiaj będzie miała adres www.FDb.pl.

Nowa nazwa jest krótsza i mam nadzieję, że szybko wszyscy zapomną o starej. Naszą siłą są tysiące osób odwiedzających nas każdego dnia i tworząca się społeczność. W pierwszym miesiącu istnienia internetowej bazy filmowej dodano ponad 10 tys. filmów. Bardzo wyraźnie widać też wzrost liczby użytkowników serwisu. W kwietniu mieliśmy 70 tys. a w połowie maja mamy już 67 tys (stan na 15 maja). Liczymy w tym miesiący na przekorczenie magicznej liczby 100 tys. unikalnych użytkowników. Dziękujemy wam za okazaną pomoc i miłe słowa wsparcia. Każdego dnia lepsi, to cel jaki sobie stawiamy na kolejne miesiące istnienia Internetowej Bazy Filmowej FDb.

Logo FDb.plLogo FDb.pl

Redakcja serwisu FDb