4 ekskluzywne klipy z Piratów 0

Zobacz cztery, nowe klipy z filmu Piraci z Karaibów: Na krańcu świata.

Czasy piratów i ich zuchwałych wyczynów być może dobiegają końca. A to dzięki bezwzględnemu lordowi Cutlerowi Beckettowi, reprezentującemu interesy Kompanii Wschodnioindyjskiej, któremu udało się opanować Latającego Holendra. Statkiem widmem dowodzi straszliwy kapitan Davy Jones, ale lord stał się jego zwierzchnikiem, ponieważ w jego ręce trafiło serce kapitana, które kontroluje morza i oceany. Holender i wspierająca go armada pod dowództwem admirała Norringtona bezlitośnie niszczy wszystkie pirackie statki. Will Turner, Elizabeth Swann i kapitan Barbossa, który powrócił do świata żywych łączą siły by uwolnić Jacka Sparrowa ze skrzyni umarlaka, a potem wraz z innymi piratami stawić czoła Cutlerowi i jego potędze.

Kadr z filmu Piraci z Karaibów: Na krańcu świata 2007Kadr z filmu Piraci z Karaibów: Na krańcu świata 2007

W rolach głównych zobaczymy: Johnny'ego Deppa (Jack Sparrow), Orlando Blooma (Will Turner), Keirę Knightley (Elizabeth Swann), Geoffrey'a Rusha (Barbossa), Billa Nighy (Davy Jones) i Yun-Fat Chow (kapitan Sao Feng).

Producentem filmu jest Jerry Bruckheimer, reżyserią ponownie zajął się Gore Verbinski. Scenariusz napisali Ted Elliott i Terry Rossio.

Nasza ulubiona załoga piratów przypłynie do polskich kin już 25 maja.

Aby zobaczyć klip, kliknij na zdjęcie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

no juz tylko 10 dni :)

Proszę czekać…