Ucieczka Logana nie dla Bryana Singera 0

Bryan Singer zrezygnował z reżyserii remake’u klasycznego filmu sience-fiction Ucieczka Logana.

Ucieczka Logana rozgrywa się w owładniętym kultem młodości społeczeństwie przyszłości. Po wielu wojnach ludzie schronili się w mieście-kapsule i egzystują w nim do 21. roku życia. Wtedy muszą poddać się eutanazji. Historia koncentruje się na Loganie – oficerze policji, którego zadaniem jest pilnowanie ludzi, by nie unikali swojego przeznaczenia. Jednak kiedy zbliża się dzień jego 21. urodzin, bohater postanawia uciec i znaleźć Sanktuarium – mityczne miejsce, w którym żyją starzy ludzie.

Inspiracją dla powstania oryginalnej wersji, a teraz także remake’u, była powieść Williama F. Nolana i George’a Claytona Johnsona. Scenariuszem nowego obrazu zajmują się Ethan Gross, Paul Todisco i Singer. Obraz powstaje dla wytwórni Warner Bros.

Po raz pierwszy książkę Ucieczka Logana studio MGM zaadaptowało w 1976 roku. Powstał wówczas film z Michaelem Yorkiem w roli głównej. Twórcy obrazu postanowili zmienić granicę wieku na 30 lat. W następnych latach w telewizji pojawił się także serial opowiadający o przygodach Logana.

Bryan Singer musiał zrezygnować z projektu ze względy na inne zobowiązania. Być może zastąpi go autor V jak Vendetta James McTeigue.

Ucieczka LoganaUcieczka Logana

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…