widoczny tu i tam. hasam.

Czerwiec będzie krwawy... 0

Słynny dystrybutor anime na DVD w Polsce – Anime Gate 20 czerwca planuje wydanie świetnej pozycji morcznego, pełnego wampirów Vampire Hunter D: Żądza krwi.

Najnowsza propozycja Anime Gate jest świetnym obrazem słynnego japońskiego, uznawanym za jedną z najlepszych animacji grozy w reżyserii Yoshiaki Kawajiri’ego, twórca m.in. popularnego w Polsce Ninja Scroll. Pełna grozy i doskonałej animacji Vampire Hunter nie będzie jedynym obrazem, który wyjdzie w następnym miesiącu na DVD z serii Anime Gate. Cena na razie nie jest znana. Dokładne info o zawartości zestawu i wartości pojawi się na stronie dystrybutora ok. 20 maja.

Plakat z filmu/ Anime GatePlakat z filmu/ Anime Gate

Vampire Hunter… opowiada historię najsłynniejszego łowcy wampirów D., którego sława dotarła do wszystkich zakątków świata. Jest jedynym, który zapędzając się na tereny wymierającego gatunku nie musi się obawiać śmierci. Pewnego dnia zostaje wezwany do posiadłości zamożnego Johna Elourne’a, która została uprowadzona przez wampira Meyera Linka. Prosi D. o odnalezienie i uwolnienie córki, z czasem jednak bohater odkrywa, że ona wcale nie została porwana, ale odeszła z własnej woli.

Kadr z filmu/anime-gateKadr z filmu/anime-gate Kadr z filmu/anime gateKadr z filmu/anime gate

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…