Jennifer Lopez w końcu w ciąży 0

Plotki o ciąży Jennifer Lopez pojawiały się już kilka razy. Wygląda jednak na to, że marzenia piosenkarki w końcu się ziściły.

Artystka pojawiła się 7 maja podczas rozdania nagród ALMA w Los Angeles z wyraźnym brzuchem. Na dodatek mąż latynoskiej gwiazdy Marc Anthony podczas imprezy otwarcie mówił o tym że wkrótce doczeka się potomka.

Potwierdzeniem tych informacji (Lopez jest już w trzecim miesiącu a dziecko przyjdzie na świat w okolicach Bożego Narodzenia) jest odwołanie trasy koncertowej. Piosenkarka miała w maju odwiedzić Indie, Rosję, Bułgarię oraz Grecję.

Organizatorzy mają nawet pretensje, że Lopez odwołała występy nie podając żadnego wytłumaczenia. – Niezależnie od tego, jaki jest powód fani czekali na jej słowa – mówi przedstawiciel bułgarskiego promotora Nina Girginowa. – Już lepiej było wymyślić jakieś kłamstwo niż nic nie mówić.

Plotki o ciąży Lopez z piosenkarzem pojawiały się już wcześniej, kiedy para w 2005 roku planowała zmienić wystrój domu na Long Island pod kątem potrzeb dzieci. Artyści są małżeństwem od czerwca 2004 roku.

hometown.aol.comhometown.aol.com

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

NeverGiveUp 2006-05-18

Ja widze co innego grube :P ;-)

NeverGiveUp 2006-05-17

Oczywiście że nie :-) Lubie ją… nawet ;-)

nathalie 2006-05-17

a ja tu jakos nie widze zeby miała brzuch gruby :P

Grzegorz_Borowiecki 2006-05-17

mam nadzieje ze nie smiejesz sie z tego super newsa ;) wiele osob w Polsce lubi Jennifer ;-)

NeverGiveUp 2006-05-17

Fajnie…….

Proszę czekać…