Jennifer Lopez w końcu w ciąży

Plotki o ciąży Jennifer Lopez pojawiały się już kilka razy. Wygląda jednak na to, że marzenia piosenkarki w końcu się ziściły.

Artystka pojawiła się 7 maja podczas rozdania nagród ALMA w Los Angeles z wyraźnym brzuchem. Na dodatek mąż latynoskiej gwiazdy Marc Anthony podczas imprezy otwarcie mówił o tym że wkrótce doczeka się potomka.

Potwierdzeniem tych informacji (Lopez jest już w trzecim miesiącu a dziecko przyjdzie na świat w okolicach Bożego Narodzenia) jest odwołanie trasy koncertowej. Piosenkarka miała w maju odwiedzić Indie, Rosję, Bułgarię oraz Grecję.

Organizatorzy mają nawet pretensje, że Lopez odwołała występy nie podając żadnego wytłumaczenia. – Niezależnie od tego, jaki jest powód fani czekali na jej słowa – mówi przedstawiciel bułgarskiego promotora Nina Girginowa. – Już lepiej było wymyślić jakieś kłamstwo niż nic nie mówić.

Plotki o ciąży Lopez z piosenkarzem pojawiały się już wcześniej, kiedy para w 2005 roku planowała zmienić wystrój domu na Long Island pod kątem potrzeb dzieci. Artyści są małżeństwem od czerwca 2004 roku.

hometown.aol.comhometown.aol.com

megafon.pl