Pierwszy polski serial akcji w Polsacie 0

12 czerwca ruszyły zdjęcia do Skorumpowanych, pierwszego polskiego serialu akcji nakręconego w stylu filmów walki, który przygotowuje Polsat.

Tematem serialu będzie przerzut narkotyków z Bałkanów do Anglii. Opowieść rozpoczyna się, gdy międzynarodowa rosyjska mafia traci dużą partię kokainy w trakcie przerzutu przez Polskę. Jej boss wraz z wspólnikiem zamierzają odzyskać utracony towar przy pomocy skorumpowanych polityków, policji i lokalnej mafii. Jednak w przypadkowej sytuacji powodują śmierć syna wpływowego polskiego biznesmena i jednocześnie mecenasa wschodnich sztuk walk, co prowadzi do kolejnych dramatycznych wydarzeń.

<table border=0 height=17 width=914>

Serial, oprócz walk i pojedynków, obfitować ma w sekwencje pościgów samochodowych i ewolucji kaskadersko – motocrossowych. W scenach tych bierze udział kilkunastu mistrzów świata w różnych stylach walk oraz zawodowi kierowcy rajdowi i motocyklowi. Reżyserią i choreografią scen akcji zajmuje się wybitny specjalista w tej dziedzinie Oliver Gruner.

Reżyserem Skorumpowanych jest Jarosław Żamojda. W serialu wystąpi m.in. Jan Englert, Jerzy Trela, Beata Ścibakówna, Krzysztof Wakuliński, Paweł Burczyk, Wenanty Nosul i Olga Bołądź. W filmie biorą udział również uznani polscy karatecy: Maciej Grubski i Dariusz Bajkowski.

Zdjęcia do serialu ruszyły 12 czerwca i potrwają do końca lipca. Skorumpowanych dla Polsatu produkuje firma Film Media. Serial ma pojawić się na antenie słonecznej stacji w przyszłym roku.

Wirtualnemedia.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Lucas_B

Zapowiada się fajnie… Ciekawe co z tego wyjdzie :)

Proszę czekać…