http://vimeo.com/mironkundzicz

Powiększa się obsada Swing Vote 0

Dennis Hopper, Nathan Lane, Kelsey Grammer, Stanley Tucci, George Lopez i debiutanka Madeline Carroll dołączyli do obsady komedii Swing Vote.

W głównej roli wystąpi Kevin Costner (Robin Hood: Książę złodziei). Jest on też producentem, razem z Jimem Wilsonem (Wysłannik przyszłości) z Tig Productions.

Dennis Hopper / www.planet-wissen.deDennis Hopper / www.planet-wissen.de

Zdjęcia mają się rozpocząć 23 lipca w Albuquerque. Reżyserem będzie Joshua Michael Stern (Amityville: Drzwi do piekła), a scenariusz napisał Jason Richman (Godziny szczytu 3).

Costner wcieli się w postać apatycznego, samotnego ojca, który stanie się sławny, ponieważ jego głos będzie decydujący w walce o fotel prezydenta USA.

Hopper (Basquiat – Taniec ze śmiercią, The Other Side of the Wind, Teksańska masakra piłą mechaniczną 2) i Grammer (The American Revolution, X-Men: Ostatni bastion, Frasier: Analyzing the Laughter) zagrają kandydatów demokratów i republikan. Lane (Stracone zachody miłości, Austin Powers i Złoty Członek, Polowanie na mysz) i Tucci (Życie mniej zwyczajne, Peter Sellers – Życie & Śmierć, Pani Parker i krąg jej przyjaciół), wcielą się w role szefów ich kampanii wyborczych.

Lopez (Fatalny instynkt, Rekin i Lava – Przygoda w 3-D, Ali G) będzie natomiast szefem stacji telewizyjnej w mieście, które będzie głównym miejscem machinacji politycznych obu partii.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…