Gwiazda Życia na fali w nowej roli 0

Koniec serialu The O.C. (Życie na fali) wcale nie oznacza końca kariery dla Autumn Reeser. Wręcz przeciwnie, aktorka otrzymała właśnie nową rolę – czytamy na showtv.pl.

Serialowa Taylor Townsend została zaangażowania do roli Julii w nowej miniserii zatytułowanej Nature of the Beast. U jej boku zobaczymy między innymi takich aktorów jak Eddie Kaye Thomas (American Pie) czy Eric Mabius (Ugly Betty).

Seria, której premierę zaplanowano na październik jest klasyczną historią, w której zakochana w sobie para planuje wspólną przyszłość. Z tą tylko różnicą, że w tej opowieści główny bohater będzie miał drugą naturę – wilkołaka. To przyniesie wiele przezabawnych zwrotów akcji. Marzący o ślubie z ukochaną chłopak będzie zmuszony ukrywać swą drugą osobowość. Mało tego, będzie musiał się zmierzyć z przyszłymi teściami, którzy od początku będą spoglądali podejrzliwie na wybranka córki.

Nature of the Beast nie jest jedynym nowym projektem, w którym weźmie udział Autumn Reeser. Urodzona w Kalifornii aktorka zagra także w filmie The World According to Barnes, w którym wcieli się w postać Sheri – córki agenta FBI. Film będzie opowiadał o parze studentów, którzy odkryją w sobie umiejętność szybkiego rozwiązywania kryminalnych zagadek.

ShowTV.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

CrashOveride

"Serialowa Veronica Townsend" – poprawcie to na Taylor Townsend. Veronica to na realu Paula Trickey :P

Trophy CrashOveride

dzięki, dzięki, już poprawione. :)

Proszę czekać…