Zapracowana Scarlett Johansson 0

Scarlett Johansson zaangażowała się w trzy nowe projekty filmowe.

Pierwszym z nich będzie komedia He's Just Not That Into You w reżyseriiKena Kwapisa. Aktorka wcieli się w postać instruktorki pilates oraz piosenkarki-amatorki, która zakochuje się w żonatym mężczyźnie i wierzy, że jej wybranek zostawi dla niej żonę. Oprócz Johansson w filmie zagrają Jennifer Aniston, Jennifer Connelly, Bradley Cooper, Kevin Connolly, Justin Long, Ginnifer Goodwin oraz Drew Barrymore.

Kolejnym projektem z udziałem Johansson będzie obraz Will Eisner's The Spirit Franka Millera. W adaptacji klasycznego komiksu Eisnera aktorka zagra niebezpieczną femme fatale o imieniu Silk N. Floss. W głównej roli zobaczymy Gabriela Machta. Aktor wcieli się w postać człowieka, który upozorował własną śmierć, aby móc walczyć z przestępczością w mrocznych zakamarkach Central City. Jego największy przeciwnik to złoczyńca zwany Ośmiornicą (w tej roli Samuel L. Jackson), zabijający każdego, kto ujrzy jego twarz.

Johansson zagra także królową Szkocji w historycznym obrazie Mary Queen of Scots, za kamerą którego stanie John Curran. Film skupi się na młodych latach życia królowej Marii I Stuart, jej związku z hrabią Bothwellem oraz rywalizacją z przyrodnim bratem, Jamesem.

Dziś na ekrany polskich kin trafił film Czarna Dalia ze Scarlett Johansson w jednej z głównych ról

megafon.pl

Scarlett Johansson w filmie Czarna Dalia 2006Scarlett Johansson w filmie Czarna Dalia 2006

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…