Ranczo Wilkowyje jeszcze w tym roku! 0

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy oczekują premiery Rancza Wilkowyje: przebój minionych sezonów telewizyjnych, który zapowiadano na początek roku 2008, trafi na duże ekrany tydzień wcześniej.

Dystrybutor filmu zdecydował się sprawić widzom prezent noworoczny i wprowadzić film do kin już 28 grudnia. Film ma dużą szansę stać się przebojem okresu przednoworocznego, tradycyjnie służącego wypoczynkowi.

Reżyser filmu – Wojciech Adamczyk, jeszcze przed premierą uchylił rąbek tajemnicy, którą otoczona była filmowa wersja Rancza.

- Zobaczymy naszych bohaterów w sytuacjach, w których do tej pory ich nie spotykaliśmy mówi Adamczyk. – Zmuszamy ich do ujawnienia zupełnie nowych stron osobowości. Staną przed nowymi wyzwaniami, a widzom wcale niekoniecznie musi się to od razu spodobać. Z naszych bohaterów wyjdą różne, lepsze i gorsze, cechy. Ale postaci z Rancza Wilkowyje mają swój niepowtarzalny wdzięk, którym – mam nadzieję – zdołają się wybronić.

Lucy (Ilona Ostrowska) i Kusy (Paweł Królikowski) są szczęśliwi. Sielanka pary zakochanych nie trwa jednak długo – niespodziewanie z Ameryki przybywa mąż Lucy, Louis (Radosław Pazura). Okazuje się, że ich rozwód nie został do końca przeprowadzony, a teraz Louis gorąco pragnie odzyskać uczucia żony i namówić ją do powrotu do USA. Kusy, nie chcąc rozbijać ciągle istniejącego małżeństwa, usuwa się z domu Lucy. Z czasem jednak zaczyna podejrzewać Louisa o niezbyt czyste zamiary… Tymczasem w Wilkowyjach zjawia się Czerepach (Artur Barciś), kontroler z Izby Obrachunkowej. Kontrolowanie idzie mu tym łatwiej, że sam uczestniczył we wszystkich przekrętach i wie, kogo postraszyć i gdzie szukać nieprawidłowości. Zdesperowany Wójt (Cezary Żak), wraz z przedsiębiorcą Więcławskim (Grzegorz Wons), który od lat wygrywał wszelkie przetargi w gminie, knuje przeciwko swemu odwiecznemu wrogowi. Bywalcy ławeczki zaś, poróżniwszy się ze sklepową, zostają skazani na przymusową abstynencję. Nie mogąc znieść tego stanu, otwierają własny piwny biznes.

Ranczo Wilkowyje w kinach od 28 grudnia.

Kadr z serialu Ranczo / tvp.plKadr z serialu Ranczo / tvp.pl

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…