Męskie kino od piątku w Dzienniku 0

Wczoraj Dziennik rozpoczął nową serię filmów na DVD w ramach Filmoteki pod tytułem Fabryka sensacji.

Seria przedstawia męskie kino, pełne sensacji, emocji, z akcją trzymającą w napięciu. Otwiera ją film Za królowa i ojczyznę ze znakomitą rolą Denzela Washingtona. Jeśli dobrze poszukacie powinniście znaleźć go jeszcze w ten weekend w kioskach. Kolejne tytuły serii to już za tydzień: Ostatni sprawiedliwy z Brucem Willisem. W kolejne piątki 36 z Gerardem Depardieu, Najemnik ze Stevenem Seagalem oraz Na fali z Patrickiem Swayze.

Za królową i ojczyznę 1988 / dziennik.plZa królową i ojczyznę 1988 / dziennik.pl

Filmy na DVD z serii Fabryka sensacji będą dostępne wraz z Dziennikiem w piątki w cenie 6,99 zł. Patronem medialnym Fabryki sensacji jest Radio ZET. Oferta jest konkurencyjna dla miłośników filmu w porównaniu do propozycji Gazety Wyborczej Hity dużego ekranu II. Wczoraj razem z piątkową gazetą do sprzedaży trafiło Prawo Bronxu z rewelacyjnymi kreacjami Roberta De Niro i Chazza Palminteri. Za tydzień Czerwony smok, czyli pierwsza ekranizacja powieści Thomasa Harrisa o próbie ujęcia seryjnego mordercy

Seria wsparta jest kampanią reklamową w telewizji, radio, w tytułach Axel Springer Polska oraz w sieci sklepów Empik. Wojna na dodatki trwa, ale na razie zyskują tylko fani kina. Na mojej osobistej liście życzeń znajduje się Firma i Wall Street, więc koncerny mediowe do działa klienci czekają.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Czudi

Czerwony smok", czyli pierwsza ekranizacja powieści Thomasa Harrisa o próbie ujęcia seryjnego mordercy
pierwsza to ona była chronologicznie, ale nie jeśli chodzi o datę realizacji

Proszę czekać…